Bukuroshja shqiptare ka ditë feste sot.Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, sot po feston ditëlindjen e saj.

Për të shënuar këtë datë të rëndësishme, ajo ka zgjedhur të bëjë një fotosesion mjaft joshës prej ku edhe ndau një fotografi e veshur mjaft bukur.

Luana theksoi datën 2 shtator në mbishkrimin e fotografisë dedikuar ditëlindjes së saj teksa pozoi nga prap për kamerën duke vënë në pah linjat e bujshme trupore për të cilat përlitet mjaft shumë.