Lorik Cana zyrtarizohet te Marseja?

Lorik Cana mund të transferohet tek Marsej dhe brenda kesaj jave mund te zyrtarizohet gjithcka.

Ka qenë faqja zyrtare e Marsejës në Twitter, ku ka postuar nje foto te Lorik Canës me fjalët: “Mirësevjen Kapiten”.

Cana është aktivizuar 4 vjet me këtë skuadër ku ka mbajtur edhe shiritin e kapitenit.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT