Lojtari Realit, tifoz i Barcelonës!

 

Juventus-Barcelona është finalja e nesërme dhe tifozët shumë futbollistë janë deklaruar hapur se cilën skuadër e simpatizojnë në finale e madhe të Berlinit.

I fundit që ka përkrahur Barcelonën është mesfushori i Real Madridit, Luka Maodric, që ka thënë se në finale është me Barcelonën, nagse e meriton dhe aty luan edhe Ivan Rakitic.

“Jam me Barcelonën në finale. E para është se unë nuk mund të jem kundër shokut tim më të mirë, Ivan Rakitic, dhe e dyta sepse Barcelona e meriton këtë kupë para Juventusit”, citon fjalët e kroatit Marca./DrenicaPress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT