Lojtari më i mirë në Premier Ligë? Ja nominimet…

 

Kur po afron edhe funid i sezonit në Premier League, kanë nisur edhe diskutimet se cili është lojtari më mirë në Angli. Kjo dilemë do zgjidhet beranda pak javësh pas të merret vesh se cili futbolllist ka marrë vota më shumë.
Dy kandidatët kryesor për këtë trofe janë Eden Hazard dhe Harry Kane. Më pas vijnë
Diego Costa, Alexis Sanchez, David de Gea dhe Philippe Coutinho.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT