Lladrovci: Do ta padisë Xhavit Drenorin dhe babain e tij(Video)

Xhavit Drenori bashkë me babain e tij shumë shpejt mund të përballen me një padi për shpifje.
Kjo pasi që kryetari i Drensit Ramiz Lladrovci ka në plan ta padisë atë për shpifje ndaj tij për kinse vjedhje të parave.

Lladrovci në emisionin “Republika” me Dardan Gashin ka thënë se akuza e Drenorit se Lladrovxi ka bajtur para me thasë është plotësisht e pa vërtët dhe se për këtë do të padisë Drenorin./GazetaTribuna/