Ljajic hetohet nga UEFA (video)

 

Mesfushori i Romës, Adem Ljajic, është duke u hetuar nga UEFA për mënyrën e festimit të golit kundër Feyenoord.
Gjallorosët triumfuan 2-1 në Rotterdam, duel ky që u karakterizuar me trazira dhe fyerje raciste.
Feyenordin e presin dënime të mëdha nga UEFA, por duket se edhe Ljajic do të pësoi, dhe ky mund të jetë një hendikep i madh për Romën në duel me Fiorentinën./DrenicaPress/

https://www.youtube.com/watch?v=QI9ETekCAqw

- Advertisement -

MË TË FUNDIT