Liverpuli transferon një portier

 

Skuadra e Liverpulit është përforcuar në repartin defansiv, duke transferuar një portier. Bëhet fjalë për portierin hungarez, Adam Bogdan. Portieri hungrez la Boltonin për t’iu bashkuar Liverpulit në Premier Ligë.

Ky është transferi i tretë për Reds, pasi më parë me parametra zero transferuan edhe sulmuesin e Burnleyt, Danny Ings dhe mesfushorin e Manchester  City, James Milner. Edhe gardianin hungarez, Liverpuli e mori pa asnjë lekë./Drenicapress/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT