Liverpuli s’ka të ndalur, zyrtarizon edhe të katërtin

Liverpuli pasi ka zyrtaizaur blerjet e James Milner, Danny Ings dhe portierit Adam Gogdan, ka njoftuar edhe zyrtarisht se kanë nënshkruar me mbrojtësin e talentuar anglez, Joe Gomez.

Ish-mbrojtësi i Charlton Athletic është shprehur i lumtur për kalimin te Liverpuli, duke thënë se është një ëndërr që po realizohet.

“Kjo është një ëndërr që realizohet. Ky klub ka histori të madhe, dhe është një klub i madh”, ishin fjalët e para të 18 vjeçarit, si lojtar i Liverpoolit./Drenicapress/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT