Liverpooli fiton dhe kalon tutje (Video)

Liverpooli ka fituar çerekfinalen kundër Leeds me rezultat 2-0 në kuadër të Kupës EFL.

Divok Origi dhe Woodburn shënuan golat për Liverpulin.

https://www.youtube.com/watch?v=YIAXvQYoU84

https://www.youtube.com/watch?v=f3NI0LfMXCQ

- Advertisement -

MË TË FUNDIT