Liverpool nuk dorëzohet për vendin e katërt (video)

Liverpooli ka regjistruar fitore të rëndësishme në udhëtim te Swansea, duke e mposhtur me rezultat minimal 0:1.
Liverpool me ketë fitore mbetet në garë për një vend që e dërgon në Ligën e Kampionëve.
Jordan Henderson ishte heroi i Liverpoolit, duke shënuar gol në minutën e 68’.
Liverpool ka grumbulluar 54 pikë, dhe renditet në vendin e pestë, me dy pikë më pak se United, që renditet në vendin e katërt.
Javen tjetër, Liverpooli në Anfield Road, do të pres Manchester United./Drenica Press/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT