LIVE nga Specialja/ Nis konferenca për ecurinë e çështjes ndaj ish krerëve të UÇK-së

Ka nisur konferenca e radhës për ecurinë e çështjes ndaj ish krerëve të UÇK-së në Dhomat e Specializuara të Kosovës.

Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasnqi dhe Rexhep Selimi do të paraqiten në këtë seancë bashkë me avokatët e tyre.

Që të katërt akuzohen nga Gjykata Speciale për krime lufte.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT