Lista e Bunjakut

 

Albert Bunjaku ka publikuar dhe listën e disa lojtarëve që janë të ftuar për miqësoret që do të luhen gjatë këtij muaji, kundër Frankfurtit dhe Ëerderit.
Të ftuarit e Bunjakit:
Samir Ujkani (Palermo), Ilir Avdyli (Hajvalia), Julian Biblekaj (Eintracht Frankfurt), Loret Sadiku (Mersin), Avni Pepa (IBV Vestmannaeyjar), Ilir Berisha (Helsingborg), Kristian Nushi (St. Gallen), Fanol Përdedaj (Energie Cottbus), Anel Rashkaj (Sandnes), Milot Rashica (Kosova V.), Eroll Zejnullahu (Union Berlin), Ardian Gashi (Odd), Enis Alushi (St. Pauli), Bersant Celina (Manchester City), Shpëtim Hasani (Gornik Lczna), Donis Avdijaj (Sturm Graz) Erton Fejzullahu (Beijing Guan), Besar Halimi (Stutgart Kickers) e Albert Bunjaku (St. Gallen).
- Advertisement -

MË TË FUNDIT