Lirohet Loredana, policia jep detaje

Loredana Zefi është liruar pas arrestimit, shkruan GazetaBlic.

RapUpdate” konfirmon se pas marrjes në pyetje nga policia, Loredana është liruar.

Informata të reja për lëndën e Loredanës, pasi të martën u mor në pyetje nga policia, është lëshuar. Kjo është vërtetuar nga gjykatësi”, shkruanRapUpdate‘.

Sipas po këtij teksti, zëdhënësi i policisë, Simon Kopp deklaroi se nuk ka rrezik të ikjes, ajo është marrë në pyetje të martën dhe ka vazhduar edhe sot (e mërkure).

Këngëtarja Zefi, u arrestua nën dyshimin se ka përvetësuar mjete financiare duke e mashtruar një familje në Zvicër./GazetaBlic.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT