Lirim Kastrati tregon sakrificat që ka bërë e dashura kroate për të

Lirim Kastrati, futbollisti i Kombëtares së Kosovës ka folur për herë të parë për lidhjen e tij të dashurisë.

Kastrati është në lidhje me modelen kroate, Angie Liciious për më shumë se një vit.

Futbollisti kosovar thotë se është i lumtur në lidhjen e tij, teksa lavdëroi kroaten për sakrificat që ka bërë për të.

“E ka lenë familjen e vet dhe ka ardhë me mua në Varshavë dhe nuk është as për atë lehtë. Kemi një vit e gjysmë që jemi bashkë, ajo ka bërë disa sakrifica për shkak të dashnisë”, tha Lirim Kastrati në ‘Dueli Sportiv’.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT