Limaj: Dallojmë me VV-në, por na bashkoi zori (Video)

Nisma për Kosovën dallon shumë me Lëvizjen Vetëvendosje por këto dy subjekte parlamentare i ka bashkuar zori.

Këtë e ka pohuar vet lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, duke thënë se dallimet mes VV-së, AAK-së dhe Nismës për Kosovën, janë të mëdha por që i ka bashkuar kauza dhe tema për mbrojtjen e shtetit.

Këto deklarata ai i ka bërë në emisionin ‘Republika’ me Dardan Gashin, të cilin mund ta ndiqni sonte të plotë në Tribuna Channel.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT