Lila ia terron Interit (Video)

Vazhdon kriza e Interit në Serie A, duke barazuar në shtëpi të vetë me Parmen me rezultat 1:1.  Edhe pse Inter e nisi mirë pjesën e parë me disa raste shënimi. Golin për Interin e shënoi Fredy Guarin në minutën e 25’. Ndërsa për të barazuar rezultatin u përkujdes mesfushori i kombëtares shqiptare Andi Lila në minutën e 44’.
Me ketë barazim Interi vështir që mundet të jetë pjesë e ndonjë kompeticioni Europian. Inter ka grumbulluar 38 pikë dhe renditet në vendin e 9 në tabelë. Parma veç është përshëndetur  nga Serie A pas krizës financiare./drenicapress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT