Lila gol dhe shqiponjë Interit (video)

 

Mbrojtësi i Parmës, Andi Lila, ka shënuar gol në duel me Parmën.
Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ka arritur që me kokë ta barazoj rezultatin 1:1 në ndeshjen ndaj Interit. Ai e ka festuar golin duke e bërë me gishta shqiponjën dy krerësh.
Ky është goli i dytë i Lilës me Parmën në Seria A.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT