Lidhja me Atdhe Xharavinën, Bora Zemani thyen heshtjen

Pas ndarjes nga Donald Veshaj, Bora Zemani është përfolur për një lidhje dashurie me ish-konkurrentin e Përputhen, Atdhe Xharavinën.

Mirëpo, si qëndron e vërteta e jetës së saj private?

LEXO EDHE:

I publikuan videon duke u rrahur, reagon ashpër konkurrenti i “Për’puthen”

Gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale, ajo ka treguar se është beqare dhe e fokusuar vetëm te Arbori dhe puna.

“100% single. E fokusuar tërësisht te Arbori dhe puna”, ka shkruar ajo.