LG G4 i reziston testit të ujit (Video)

Në një video e cila po qarkullon në YouTube mund të shihet se edhe pse LG G4 nuk u prezantua si telefon inteligjent i cili është rezistent ndaj ujit, po del të jetë i tillë.

Pas një qëndrimi 2 orësh në ujë të këtij modeli, dhe pasi u ndez prapë, ky telefon arrin të punon si në gjendjen e mëparshme.

Për më shumë shih videon më poshtë:

 

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT