Leonora shkëlqen në rrugët e Skënderajit, shihni sa bukur duket

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun po vazhdon të jetë qendër e vëmendjes për paraqitjen e saj perfekte.

Leonora sa herë që publikon diçka, lëvizjet e saj kalojnë në lajm. E, sot teksa shëtit në rrugët e Skënderajit e bukura Leonorë shfaqet në komplete të zeza, ku po duket me të vërtetë si zonjë e rëndë.

Imazheve të saj nuk u munguan as pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit e shumtë që numëron këngëtarja në Instagram. Kujtojmë se projekti i fundit nga Leonora Jakupi është “A m’ke harru” .

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com