Leonora na prezanton me shoqet e ngushta, ato janë shumë të njohura për publikun

Ajo është këngëtarja më e pëlqyer e publikut shqiptar.

Leonora Jakupi është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj profesionale, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ka pas vetes shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me Edona Llalloshin dhe Violetë Kukajn e me të cilat duket se ka shoqëri shumë të mirë.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT