Leonora Jakupi me urim special për Bajram (Foto)

Leonora Jakupi i ka uruar besimtarët musliman për festën e Bajramit. Këngëtarja drenicase i është lutur zotit që të na falen mëkatet në këtë ditë feste.

“Perhajr Bajrami vllazen e motra , Zoti ju shperblefte me te mira dhe na i falte mekatet ! Shendeti , dashuria dhe solidariteri mbizotrofshin ne familjet e juaja” shkruan Leonora në Instagram.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT