Leonora Jakupi shkëlqen brenda veturës luksoze (Video)

E buzëqeshur dhe e bukur si çdoherë

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo njihet për stilin dhe zërin e veçantë, që e dallon atë nga të tjerat.

Krahas karrierës, Leonora nuk po lë anash as rrjetet sociale, në të cilat po publikon imazhe dhe storie të ndryshme nga përditshmëria. Në ditën e djeshme, që ishte pjesërisht me diell, Leonora për fansat e saj të shumtë, në instastory ka hedhur një foto bumerang, në të cilën shihet mjaft e lumtur, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lëshuara dhe me syza të zeza, këngëtarja duket mjaft bukur në imazhin brenda veturës.

Kujtojmë që projekti i fundit i Leonorës është ”Pa asnjë dyshim”./21Media

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT