Blero Muharremi dhe Leonora Jakupi e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor.

Dy këngëtarët e njohur shqiptar, Blero Muharremi dhe Leonora Jakupi janë bërë bashkë për projektin e ri muzikor.

“Ke gabu” titullohet kënga e dyshes Leonora-Blero.

Ky projekt muzikore ka filluar të marrë pëlqimin e publikut ani pse dyshja nuk i kanë realizuar videoklip.

Duket se kënga është bërë gjatë xhirimeve për festat e fundvitit.