Leonora dhe Blero publikojnë bashkëpunimin “Ke gabu”

Blero Muharremi dhe Leonora Jakupi e kanë publikuar projektin e përbashkët muzikor.

Dy këngëtarët e njohur shqiptar, Blero Muharremi dhe Leonora Jakupi janë bërë bashkë për projektin e ri muzikor.

“Ke gabu” titullohet kënga e dyshes Leonora-Blero.

Ky projekt muzikore ka filluar të marrë pëlqimin e publikut ani pse dyshja nuk i kanë realizuar videoklip.

Duket se kënga është bërë gjatë xhirimeve për festat e fundvitit.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com