Leonardo Di Caorio vjen me një film të ri

“The Revenant”, quhet filmi më i ri në të cilin rolin kryesor do të ketë aktori i njohur hollivudian Leonardo di Caprio. Regjisor i këtij filmi është Alejandro Gonzales Inarritu. Ky film edhe pse pritet të bëj një jehonë të madhe, fansat e filmit do të duhet të presin deri në vitin e ardhshëm.
DiCaprio do të luajë rolin e Hugh Glass, një gjuetar lëkurësh i viteve 1800. Regjirosi Inarritu për aktrimin e Dicaprios është shprehur i mahnitur, transmeton Koha.net.
“Ai është një aktor guximtar dhe i mrekullueshëm. Jam shumë i befasuar për atë se sa i mirë është. Mendoj se ai e kupton njerëzimin në mënyrë të hatashme dhe këtë mund ta shohësh tek sytë e tij”.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT