Lëndohet Tevez

 

Në prag të ndeshjes me Fiorentinën, Juventusi ka marrë një lajm të keq, pasi sulmuesi kryesor Carlos Tevez, ka pësuar një lëndim.
Sipas një raporti në ‘Sky Sport’ Carlitos Tevez ka pësuar një dëmtimi gjatë stërvitjes këtë mëngjes dhe është e dyshimtë për ndeshjen e sotme me Fiorentinën të vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT