Lëndohet Shaqiri

 

Mesfushori i Interit, Xherdan Shaqiri, pa pësuar një lëndim në duel me Cesenan, lëndim ky që e detyroj ta lërë fushën e lojës.
Bëhet fjalë për një tërheqje muskulare në kofshën e majtë. Rreth shkallës së lëndimit do të mësohet nesër kur dhe shqiptari do t’i nënshtrohet vizitave mjekësore.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT