Lëndohet Rojs, humbet Juven?

 

Lojtari më i mirë i Borussia Dortmund, Marco Rojs, ka pësuar një lëndim në duel me Dinamo Dresdenin në kuadër të Kupës së Gjermanisë.
Rojs pësoi lëndim në minutën e 26-të, dhe u zëvendësua nga Henrik Mikitarian.
Rojs rrezikon të humbas sfidën e rëndësishme me Juventusin pas dy jave në Ligën e Kampionëve./DrenicaPress/
- Advertisement -

MË TË FUNDIT