Ballina Lajme LËNDOHET NË VENDIN E PUNËS

LËNDOHET NË VENDIN E PUNËS

Policia raporton se në fshatin Bukosh të Suharekës një person derisa ishte duke punuar dyshohet se kishte rrëshqitur dhe ishte rrëzuar nga kati i dytë.

Si pasojë i njëjti kishte pësuar lëndime trupre.

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com