Lëndohet Kukeli

 

Mesfushori i Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe i Zurihut, Burim Kukeli, është dëmtuar në takimin e kësaj fundjave në Zvicër, ku skuadra e tij Fc Zurich përballej me FC Lucern, skuadër ku luan edhe futbollisti tjetër shqiptar, Jahmir Hyka.
Kukeli do të jetë jashtë aksionit për disa javë, njoftoi klubi zviceran.
- Advertisement -

MË TË FUNDIT