Lëndohen dy persona në vendin e punës

Mëngjesin e sotëm, dy persona janë lënduar në vendin e tyre të punës në Podujevë

Rastin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Policia sot rreth orës 09:00 ka pranuar informacion se dy punëtorë janë lënduar në vendin e tyre të punës në Podujevë. Të lënduarit fillimisht janë dërguar në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Podujeve, e më pas janë transferuar në QKUK” ka thënë Kransiqi.

Krasniqi ka shtuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe Inspektorati i Punës.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com