Lëndohen 3 shtetas të Shqipërisë në Skenderaj

Një aksident me tre persona të lënduar ka ndodh në fshatin Qitak njofton policia e Kosovës.

Aksidenti ndodhi në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj njëri kosovar, tjetri i Shqipërisë.

Sii pasojë e aksident lëndime trupore kanë pësuar tre meshkuj shtetas të Shqiptarë të cilët janë dërguar për tretman mjekësore dhe pastaj janë liruar. /Drenica Press/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT