Leicester po feston titullin (video)

 

Leicester City ka mposhtur Evertonin me rezultat 3-1 për të kompletuar një sezon magjik para tifozëve të vet.

Dy golat e Vardyt dhe një i King, i sollën fitoren kampionëve të ri të Premier League.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT