Lajmi i Fundit: Vidhet një veturë në fshatin Polluzhë

Një veturë është vjedhur gjatë natës në fshatin Polluzhë, shkruan Drenica Press.

Sipas informatave nga vet policia, thuhet se ngjarja ka ndodhur kur hajnat kanë hyrë në oborrin e një banori të fshatit Polluzhë dhe kanë vjedhur në garazhdën e tij makinën VW Pasat me targa vendore, përcjellë Drenica Press.

Lidhur më këtë rast Policia e Kosovës thotë se: në fshatin Polluzhë , Ankuesi mashkull kosovar raporton se nga persona të dyshuar të pa njohur i është vjedhur vetura VW Pasat me targa vendore të cilën e kishte të parkuar në garazhdë në oborrin e tij. Rasti është duke u hetuar./DRENICA PRESS/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT