LAJMI I FUNDIT: Vdes nga Covid-19 vëllai i kryetarit të Rahovecit

Ka ndërruar jetë nga Covid 19, vëllai i kryetarit të komunës së Rahovecit.

Lajmin e ka konfirmuar deputeti i AAK-së, Muharrem Nitaj me anë të një shkrimi në Facebook, raporton Gazeta Blic.

“Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime!” shkruan Nitaj në Facebook.

Postimi i plotë:

Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai. Ka qene i prekur me covid 19.
Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!
Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushellime!

- Advertisement -

MË TË FUNDIT