LAJMI I FUNDIT: Raste të reja të dyshuara me Koronavirus në QKUK

Në QKUK janë raportuar disa raste të reja në lidhje me dyshimet për Koronavirus.

Kështu kanë bërë të ditur në kushte anonimiteti për Gazeta Blic, zyrtarë të QKUK-së.

Pacientëve të dyshuar u janë marrë mostrat e analizave dhe pritet tashmë rezultati i tyre.

Edhe gjatë ditës u raportu për tre raste të dyshuara por që fatmirësisht dolën negative raporton Gazeta Blic.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT