Lajmi i Fundit | Qendra e Prishtinës mbulohet nga tymi i zi, po digjen dy garazha të një ndërtese

Dy garazha janë duke u djegur në qendër të Prishtinës, në kompleksin ‘Qafa’.

Gazetari i Express që ndodhet në vendin e ngjarjes ka raportuar për këtë rast. Në video shihen garazhat duke u djegur.

Në video shihet se edhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes, për të lokalizuar dhe shuar zjarrin.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

MË TË FUNDIT