Lajmi i fundit: Një kamion godet dhjetëra këmbësorë (Video)

Një ngjarje e rëndë ka goditur Kanadanë.

Në Toronto, një kamion ka goditur një turmë të këmbësorëve, transmeton Indeksonline.

“Një kamion ka hyrë përmes një turme në Toronto”, raporton DailyMail.

Ende nuk është raportuar nëse ka të lënduar nga kjo ngjarje, apo çka ishte arsyeja e këtij veprimi dhe kush është mbrapa tij./Indeksonline/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT