Lajmi i fundit: Ndërron jetë në moshën 28 vjeçare i riu nga Llausha e Skenderajt ( FOTO)

Fidan Rrecaj nga Llausha e Skenderajt ka ndërruar jetë në moshën 28 vjeçare, përcjellë Drenica Press 

I riu nga Llausha pas një sëmundje të shkurtër ka humbur betejën për jetë. Lajmin e ndarjes nga jeta e kanë bërë familjarët e të ndjerit Fidan Rrecajt: “I trishtë dhe shumë i hidhur lajmi që pranuam nga Australia, për vdekjen kaq të hershme të kusheririt Fidan Rrecaj😭, na kepute shpirtin dhe na bëra zemrat copë copë 💔

Shpirti yt i njomë u prehtë në paqe🙏
I përjetshëm kujtimi për ty🙏”

- Advertisement -

MË TË FUNDIT