LAJMI I FUNDIT: Kryeministri Hoti rezulton pozitiv me koronavirus!

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Ai ka shrkuar se ka asnjë simptomë, përveç një kolli të lehtë.

“Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia”, ka shkruar ai.

Njoftimi i plotë:

Të nderuar,

Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia.

Avdullahu

- Advertisement -

MË TË FUNDIT