Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në një mal të Skenderajt, ku një përson është gjendur pa shenja jete, shkruan Drenica Press.

Sipas Policisë së Kosovë lidhur më këtë rast thonë se: Është raportuar  se dëshmitari mashkull kosovar në pyll  kishte gjetur  viktimën mashkull kosovar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet./DRENICA PRESS/