LAJMI I FUNDIT: Formacionet zyrtare Spanjë-Kosovë

Spanja do të jetë nikoqire e kombëtares së Kosovës për ndeshjen e radhës në kualifikimet e Botërorit 2022.

Një orë përpara ndeshjes mes Kosovës dhe Spanjë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Formacionet zyrtare janë këto:

Kosova:

Spanja:

- Advertisement -

MË TË FUNDIT