LAJMI I FUNDIT: Dyshohet për dy persona të vrarë në Prishtinë

Dyshohet se dy persona janë vrarë në Prishtinë, raporton Gazeta Blic.

Policia është në vendin e ngjarjes, dhe ende nuk dihet për detaje tjera.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT