Lajmi i fundit: Dy të vdekur në një aksident në rrugën Komoran

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në rrugën Komoran – Caralevë. Si pasojë e këtij aksidenti kanë vdekur dy persona.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.
“Rreth orës 17:00 kemi pranuar informatën se në rrugën Komoran -Caralevë, ka ndodhur një aksident trafiku me pasoja fatale. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy automjete, të cilat kanë qenë në lëvizje. Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore kanë pësuar tre persona, dy prej tyre nuk kanë arritë të përballojnë plagët dhe të njëjtit kanë ndërruar jetë. Vdekjen e tyre e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje. Me rastin po merret hetuesia nga njësiti i trafikut rrugor”, tha Ahmeti.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT