LAJMI I FUNDIT: Driton Selmanaj rezulton pozitiv me COVID-19!

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj, ka rezultuar pozitiv me COVID-19, shkruan GazetaBlic.

Këtë e bëri të ditur vetë Selmanaj përmes një shkrimi në “facebook, ku thotë se sipas specialistëve shëndetësorë, ai është a-simptomatik.

Tutje Selmanaj njofton se do të izolohet në shtëpi për dy javët e ardhshme.

Njoftimi i plotë:

Të nderuar,

Dje e kam bërë testin për covid-19 dhe sot më njoftuan që kam rezultuar pozitiv. Specialistët shëndetësor po më thonë që jam a-simptomatik. Nga momenti i testimit jam izoluar dhe kështu jam i detyruar të qëndroj edhe për dy javët e ardhshme.
Do përpiqem që të gjitha obligimet e punës ti kryej nga shtëpia.

Driton Selmanaj

- Advertisement -

MË TË FUNDIT