Lajmi i Fundit: Arrestohet personi i cili plagosi në Pejë, babë, bir dhe nip

Policia e Kosovës ka arritur të arrestojë personin i cili sonte rreth orës 21:00 ka plagosur tre persona në Pejë.

Burime të IndeksOnline bëjnë me dije se të plagosurit janë babë bir dhe nip.

- Advertisement -

MË TË FUNDIT