Lajmi i Fundit: Aksident i rëndë në Runik në Skenderaj (FOTO)

Një aksident i rëndë para pak minutash ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajt, shkruan Drenica Press.

Sipas burimeve të portalit Drenica Press në aksident janë përfshirë dy makina një Golf 4 dhe një Audi A4.

Siç mëson Drenica Press, në vendin e ngjarjes ka arritur Policia e Kosovës dhe po merret me ngjarjen.

Ndërkaq ende nuk dihet gjendja e të lënduarve.  Drenica Press pas pak do të ju mbaj të informuar në lidhje me këtë aksident për informatat shtesë./DRENICA PRESS/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT