Lajmi i fundit: Aksident në Skenderaj, policia në vend të ngjarjes (FOTO)

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident komunikacioni, më saktësisht afër Spitalit në Skenderaj, shkruan Drenica Press.

Portali Drenica Press lidhur me këtë aksident mëson se policia ka dalë në vend të ngjarjes dhe është duke hetuar rastin.

Sipas burimeve të Drenica Press, përveç dëmeve materiale që kanë pësuar dy makinat e përfshira, nuk ka persona të lënduar./DRENICA PRESS/

- Advertisement -

MË TË FUNDIT