Lajmi i Fundit: Aksident në rrugën Skenderaj – Drenas, rrokulliset makina del nga rruga (FOTO)

Në rrugën Skenderaj – Drenas me konkretisht në fshatin Terstenik, në orët e mbrëmjes, sapo ka ndodhur një aksident komunikacioni, ku një makinë është rrokullisur dhe ka dalë jashtë rruge, shkruan Drenica Press.

Sipas burimeve të Drenica Press, ngjarja ka ndodhur në fshatin Terstenik, më konkretisht në tek rreth rrotullimi i ri afër shkollës fillore të këtij fshati.

Ndërkaq ënde nuk dihet gjendja e pasagjerëve pjemsarrës në makinën e rrokullisur.

Portali, Drenica Press, ju sjellë pamje nga vendi i ngjarjes.

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT