Lajmi i fundit: Aksident në Likoc të Skenderajt, ka të lënduar ( FOTO)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident komunikacioni mes dy makinash në fshatin Likoc, shkruan Drenica Press.

Sipas burimeve të Drenica Press, Policia e Kosovës është në vend të ngjarjes dhe ndihma e shpejtë, ku po trajton personat e lenduar.

Merret vesh se nga ky aksident ka persona të lënduar, ndërkaq policia po e heton rastin e aksidentit./DRENICA PRESS/

 

- Advertisement -

MË TË FUNDIT